Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego przedłużyło nabór do projektu „Programowanie kariery – wsparcie młodych osób na rynku pracy” do 23 maja 2014 r.

Projekt skierowany jest do osób bezrobotnych lub studentów studiów niestacjonarnych, którzy jednocześnie nie ukończyli 30 r. ż. i posiadają wykształcenie wyższe (minimun I stopnia); zamieszkujących jeden z wymienionych powiatów: będziński, częstochowski, kłobucki, lubliniecki, powiat m. Bytom, powiat m. Chorzów, powiat m. Częstochowa, powiat m. Dąbrowa Górnicza, powiat m. Jaworzno, powiat m. Piekary Śląskie, powiat m. Siemianowice Śląskie, powiat m. Sosnowiec, powiat m. Świętochłowice, powiat m. Zabrze, powiat myszkowski, rybnicki, tarnogórski, wodzisławski, zawierciański, żywiecki.

Mogą w nim wziąć udział osoby, które chciałyby nabyć wiedzę z zakresu programowania a nie posiadają żadnego doświadczenia w tym zakresie.

W ramach projektu oferowany jest m. in. 200 godzinny „Kurs programowania aplikacji internetowych”, 6 – cio miesięczny,płatny staż w firmach z sektora IT w woj. śląskim.

You must be logged in to post a comment.