POMOC dla dra Marka Gaja (WBiOŚ)

Dr Marek Gaj z Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska UŚ w ubiegłym roku uległ ciężkiemu wypadkowi, którego skutkiem był uraz kręgosłupa i porażenie czterokończynowe. Naukowca czeka wieloletnia i kosztowna rehabilitacja.
#
Zachęcamy do przekazania 1% podatku na rzecz dr. Marka Gaja. Pieniądze na rehabilitację zbiera Fundacja Pracownicza Pro-Eko:
KRS: 0000064561 (wpisać w poz. 131 w PIT).
Należy również podać hasło: „GAJ MAREK” (poz. 133 w PIT).
#
Poza możliwością przekazania 1% podatku, można także przekazywać środki na rehabilitację dra Marka Gaja dokonując wpłaty na konto Fundacji Pracowniczej PRO-EKO nr. 98 1560 0013 2353 7693 8000 0002 z zaznaczeniem „wsparcie dla dr. Marka Gaja”.
#
Dr Marek Gaj od 40 lat związany jest z Uniwersytetem Śląskim, najpierw jako student, a od 1978 roku – pracownik Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska. Jako wykładowca wyróżniał się zaangażowaniem i talentem w kształceniu kolejnych roczników studentów. Jest powszechnie lubianym i cenionym przez studentów oraz władze uczelni nauczycielem akademickim, czego wyrazem są nagrody dydaktyczne, w tym wielokrotnie zdobywana nagroda studentów dla najlepszego dydaktyka na WBiOŚ. Dr Marek Gaj aktywnie uczestniczył w życiu wydziału i uczelni, reprezentując przez wiele lat młodych pracowników w Radzie Wydziału BiOŚ, a w ostatnich latach zasiadając z ramienia Wydziału w Senacie Uniwersytetu Śląskiego.

You must be logged in to post a comment.